Walka o każdego

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Jak wam się zdaje? Jeśli ktoś posiada sto owiec i zabłąka się jedna z nich, to czy nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu na górach i nie pójdzie szukać tej, która się błąka? A jeśli mu się uda ją odnaleźć, zaprawdę, powiadam wam: cieszy się nią bardziej niż dziewięćdziesięciu dziewięciu tymi, które się nie zabłąkały. Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, żeby zginęło nawet jedno z tych małych». Mt 18, 12-14

Przypomnij sobie, jak Bóg walczył o Ciebie? Ile razy posyłał do Ciebie proroków, rodziców, nauczycieli, kapłanów, przyjaciół i wołał: WRÓĆ KOCHANY SYNU/ KOCHANA CÓRKO. TĘSKNIĘ ZA TOBĄ. PRAGNĘ BYĆ W TWOIM CZYSTYM SERCU. Pewnie nie raz rozradowałeś całe niebo poprzez szczere i pokorne pójście do spowiedzi, wyznanie grzechów, głęboki żal za nie i mocne postanowienie poprawy. Pięknie jest być odzyskaną owieczką. I co dalej robić? Jak kochać i walczyć dla nieba o pozostałych zagubionych?

Wstąp na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny na Syjonie! Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny w Jeruzalem! Podnieś głos, nie bój się! Powiedz miastom judzkim: «Oto wasz Bóg! Oto Pan Bóg przychodzi z mocą i ramię Jego dzierży władzę. Oto Jego nagroda z Nim idzie i przed Nim Jego zapłata. Podobnie jak pasterz pasie On swą trzodę, gromadzi ją swoim ramieniem, jagnięta nosi na swej piersi, owce karmiące prowadzi łagodnie». Iz 40, 9-11

WSTĄP NA WYSOKĄ GÓRĘ DANIA ŚWIADECTWA PRAWDZIE! Podnieś mocno twój głos. Bądź zwiastunem dobrej nowiny. Podnieś głos i nie bój się! Powiedz ludziom: OTO WASZ BÓG. OTO PAN BÓG PRZYCHODZI Z MOCĄ I RAMIĘ JEGO DZIERŻY WŁADZĘ NAD WSZYSTIMI TWOIMI CHOROBAMI SERCA, DUSZY I CIAŁA. ON MA MOC UZDROWIĆ CIĘ i dać Ci zbawienie. Pozwól Mu uratować Ciebie i wielu innych poprzez Twoje świadectwo. Nie uciekaj z Jego miłosiernych ramion. On tak bardzo kocha Cię i pragnie Twego ocalenia.

Panie Jezu, Dobry Pasterzu używający wszystkich Bożych ludzi i środków do odnalezienia tej jednej, nawet najmniejszej owieczki, dziękuję za Twoją heroiczną miłość w poszukiwaniu zagubionych. Dziękuję za wszystkich, którzy dniem i nocą wytrwale modlą się za zagubionych z rodziny, przyjaciół, a nawet i nieznajomych zatwardziałych grzeszników.
Maryjo, kochana Mamo, pragnąca ocalenia wszystkich dzieci, pomóż nam odważnie szukać zagubionych i głosić im Ewangelię o Twym Synu – jedynym Zbawicielu człowieka.
Św. Józefie, proszę, wstawiaj się za nami, którzy często nieudolnie ratujemy ludzi postawionych przez Boga na naszej drodze życia.

Wszystkim czytającym ten wpis NIECH BŁOGOSŁAWI BÓG WSZECHMOGĄCY OJCIEC I SYN + I DUCH ŚWIĘTY.

Dzisiejsze załączniki pomogą złowić wielu:

oraz

oraz

Dodaj komentarz