PB

Zachęcam do niezwykłej inicjatywy, w której mam zaszczyt brać udział:

BEZDOMNI POTRZEBUJĄ TWOJEJ MODLITWY!
Zapraszam do Duchowej Adopcji Bezdomnych.
Ci ludzie są bardzo biedni. Ich największym problemem jest brak wiary w Boga, siebie i ludzi. Łatwo jest dać im coś do jedzenia i ubrania, ale to często nic nie zmienia. Oni potrzebują przemiany umysłu i serca, aby odpalić na nowo do życia.

Zakładamy modlitewne margaretki dla księży. Adoptujmy w ten sposób także bezdomnych. Nie ma większej siły niż modlitwa. W Polsce jest ponad 33 tysiące osób bez dachu nad głową! W jednym z średnich miast wiemy, że jest ich ok 250. Adoptowaliśmy już ponad 40 bezdomnych dzięki Waszym deklaracjom. Kto podniesie pozostałych? Kto stworzy im duchowy dom, o którym zamarzą i wezmą się w garść?

Prześlij na nasz adres (przyjacielebezdomnych@gmail.com) wyrażenie chęci wzięcia udziału w Akcji (Wystarczy 10 różańca raz na tydzień za konkretnego bezdomnego, którego przydzielimy) Możesz także wysłać nam imię bezdomnego, którego znasz oraz miasto, w którym przebywa. Wciągniemy go do grafiku.

Naszym celem jest także stworzenie wolontariuszy w terenie, którzy będą codziennie odwiedzać bezdomnych, słuchać ich i modlić się z nimi. Wiemy, że oni tego bardzo potrzebują. Mamy doświadczenie, że w tych ludziach jest obecny Pan Jezus, który woła o pomoc! Odwagi! PB

Więcej na stronie:
www.facebook.com/PrzyjacieleBezdomnych 

http://kosciol.wiara.pl/doc/4386208.Przyjaciele-bezdomnego