Tęsknota Boga

Błogosławiona jest, która uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Jej od Pana. Łk 1, 45

Błogosławiona jest Maryja, która uwierzyła słowu Boga. Ty także możesz prosić o łaskę takiej silnej wiary w Boże słowo. Pan naprawdę chce przyjść do Ciebie z tym darem. Otwórz tylko serce i PRAGNIJ BOGA TAK, JAK ON PRAGNIE CIEBIE. Wyglądaj za Nim z okna swojego serca;

Głos mojego ukochanego! Oto on! Oto nadchodzi! Biegnie przez góry, skacze po pagórkach. Umiłowany mój podobny do gazeli, do młodego jelenia. Oto stoi za naszym murem, patrzy przez okno, zagląda przez kraty. Miły mój odzywa się i mówi do mnie: «Powstań, przyjaciółko ma, piękna moja, i pójdź! Bo oto minęła już zima, deszcz ustał i przeszedł. Na ziemi widać już kwiaty, nadszedł czas przycinania drzew, i głos synogarlicy już słychać w naszej krainie. Figowiec wydał zawiązki owoców i winne krzewy kwitnące już pachną. Powstań, przyjaciółko ma, piękna ma, i pójdź! Gołąbko ma, ukryta w rozpadlinach skały, w szczelinach przepaści, ukaż mi swą twarz, daj mi usłyszeć swój głos! Bo słodki jest głos twój i twarz pełna wdzięku». PnP 2, 8-14

Oto On! Oto nadchodzi Jezus! Biegnie z tęsknoty za Tobą. On jest już tak blisko. Zagląda do mojego i Twojego serca i patrzy, czy jesteśmy gotowi na Jego przyjście. Już zdaje się mówić: Powstań Przyjaciółko/Przyjacielu. Minął już czas mroku. Widzę już piękne, pachnące kwiaty w ogrodzie Twojego serca. Ukaż mi swą twarz. Nie ukrywaj się już przede Mną. Mów do mnie z całej głębi Twojego wnętrza. Kocham Cię.

Dusza nasza oczekuje Pana,
On jest naszą pomocą i tarczą.
Raduje się w Nim nasze serce,
ufamy Jego świętemu imieniu. Ps 33, 20-21

Jezu kochany, Ty wiesz, jak za Tobą tęsknię i oczekuję Ciebie. Za chwilę dotknę Twojego Ciała w Eucharystii i przyjmę Cię do serca. Dziękuję za Twoją bliskość i zaspokojenie mojego najgłębszego pragnienia. Kocham Cię.
Maryjo, kochana Mamo, która uwierzyłaś Bogu, prowadź wszystkie swoje dzieci do otwarcia serca na łaskę wiary, aby pragnienie Boga i ludzi było zaspokojone teraz w Eucharystii i w wieczności poprzez nieustanne uwielbienie Trójcy Świętej z aniołami i świętymi.
Św. Józefie, dziękuję za codzienną opiekę i wsparcie na drodze wiary.

Wszystkim czytającym ten wpis NIECH BŁOGOSŁAWI BÓG WSZECHMOGĄCY OJCIEC I SYN + I DUCH ŚWIĘTY.

oraz

oraz

oraz

Dodaj komentarz