Nie jesteś zapomniany

A mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic już więcej uczynić nie mogą. Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie! Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli. Łk 12, 4-7

Klęknij dzisiaj przed Jezusem i posłuchaj, co mówi do Ciebie: Przyjacielu/Przyjaciółko, nie bój się tych, którzy chcą Cię skrzywdzić. Choćby Twoje cierpienia wydawałyby Ci się ponad Twoje siły, to wiedz, że JA JESTEM. Nie jesteś zapomniany/a w moich oczach. Jesteś dla mnie bardzo ważny/a!

Pan spogląda z nieba,
widzi wszystkich ludzi. Ps 33, 13

Jezu, dziękuję Ci za to, że patrzysz na mnie i każdego człowieka. Ty jesteś dla mnie wszystkim: MIŁOŚCIĄ, NADZIEJĄ, POKOJEM, DROGĄ, ŻYCIEM. Ty spoglądasz na mnie, a ja pragnę stale spoglądać na Ciebie. Ufam, że doprowadzisz mnie do Twego Królestwa, abym mógł żyć wieczne w Twojej obecności i dla Twojej chwały.

Maryjo, kochana Mamo, Ty także spoglądasz na nas z nieba i czynisz wszystko, abyśmy doszli do Ciebie i razem adorowali Trójcę Świętą. Prowadź mnie Mamo.

Dodaj komentarz