U Jego stóp

Jezus przyszedł nad Jezioro Galilejskie. Wszedł na górę i tam siedział. I przyszły do Niego wielkie tłumy, mając z sobą chromych, ułomnych, niewidomych, niemych i wielu innych, i położyli ich u Jego stóp, a On ich uzdrowił. Tłumy zdumiewały się, widząc, że niemi mówią, ułomni są zdrowi, chromi chodzą, niewidomi widzą. I wielbiły Boga Izraela. Lecz Jezus przywołał swoich uczniów i rzekł: «Żal Mi tego tłumu! Już trzy dni trwają przy Mnie, a nie mają co jeść. Nie chcę ich puścić zgłodniałych, żeby kto nie zasłabł w drodze». Mt 15, 29-32

Popatrz sercem na wielu chorych leżących u stóp Jezusa. Spójrz na miłość Chrystusa i pokorne uzdrowienia serc i ciał tych biednych ludzi. Zauważ siebie pośród nich. Ty także możesz otrzymać pełne uzdrowienie u stóp Jezusa na Eucharystii. O takich pięknych uzdrowieniach opowiadał kiedyś ks. Dominik Chmielewski, gdy jego kolega kapłan przecierał oczy, widząc cudowne uzdrowienia na Mszy świętej.

Miłość Boża jest tak potężna, że żadne słowa nie oddadzą jej w pełni. Bóg nie tylko pragnie uzdrawiać Twoje serce. Jemu ciężko jest patrzeć na Twój głód miłości. Dlatego ustanowił Eucharystię, abyś karmił się najczystszą i najprawdziwszą Miłością. Przychodź więc jak najczęściej ze swoim zbolałym przez życie sercem i kładź je u stóp Chrystusa.

Pan Zastępów przygotuje dla wszystkich ludów na tej górze ucztę z tłustego mięsa, ucztę z wybornych win, z najpożywniejszego mięsa, z najwyborniejszych win. Zedrze On na tej górze zasłonę, zapuszczoną na twarz wszystkich ludów, i całun, który okrywał wszystkie narody; raz na zawsze zniszczy śmierć. Wtedy Pan Bóg otrze łzy z każdego oblicza, zdejmie hańbę ze swego ludu na całej ziemi, bo Pan przyrzekł. I powiedzą w owym dniu: Oto nasz Bóg, Ten, któremu zaufaliśmy, że nas wybawi; oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność; cieszmy się i radujmy z Jego zbawienia! Albowiem ręka Pana spocznie na tej górze. Iz 25, 6-10a

Uczta mesjańska jest dopiero przed Tobą. Bądź wierny Bożym słowom. Żyj w głębokiej przyjaźni z Jezusem, a przyjdzie taki piękny czas. Twoje serce będzie wtedy W PEŁNI szczęśliwe.

Panie Jezu, padam do Twych stóp i oddaję całego siebie ze wszystkimi troskami i radościami. Uzdrawiaj mnie oraz tych, których duchowo kładę przed Tobą. Niech się dzieje Twoja wola i rozsławia Twoja chwała.

Maryjo, Pośredniczko wszelkich łask, proszę Cię pokornie, zanieś mnie, moje serce i intencje do stóp Twego Syna. Tobie On nigdy nie odmawia.

Dodaj komentarz