On nadal uzdrawia

Jezus zwołał Dwunastu, dał im moc i władzę nad wszystkimi złymi duchami oraz władzę leczenia chorób. I wysłał ich, aby głosili królestwo Boże i uzdrawiali chorych. Wyszli więc i chodzili po wsiach, głosząc Ewangelię i uzdrawiając wszędzie. Łk 9, 1-2. 6

To tylko trzy zdania, a mają w sobie taką moc, że ciężko je ogarnąć umysłem. Pozwól tym słowom zostać w Twoim sercu. Niech one zasieją PEWNOŚĆ, że Jezus ma moc i władzę nad złymi duchami i chorobami. On nadal daje tą władzę współczesnym pasterzom, aby czynili znaki na chwałę Boga.

Cóż z tego, że nie słyszy się często o spektakularnych egzorcyzmach i uzdrowieniach. Współcześnie dobro nie jest tak medialne jak zło. To nie zmienia faktu, że Jezus Chrystus wciąż uzdrawia i uwalnia przez swoich wybranych!

Każde słowo Boże wypróbowane, tarczą jest dla tych, co się chronią do niego. Do słów Jego nic nie dodawaj, by cię nie skarcił i zostałbyś kłamcą. Prz 30, 5-6

Po tych słowach aż boję się cokolwiek pisać. Wiem jednak, że słowo Boże jest PRAWDĄ i można chronić się nim w walce z wszelkimi kłamstwami prawdziwego wroga ludzi.

Panie Jezu, dziękuję za Twoją moc i władzę nad demonami i ludzkimi chorobami. Dziękuję za wszystkie ciche znaki uzdrowienia dusz i ciał ludzkich. Nie muszę być narzędziem spektakularnych cudów. Pozwól mi jednak odważnie głosić PRAWDĘ płynącą z Ewangelii. Niech się dzieje Twoja wola.

Maryjo, proszę wspieraj wszystkich egzorcystów i tych którymi posługuje się Twój Syn dla leczenia chorób. Ty widzisz tak wielu potrzebujących. Upraszaj głęboką wiarę posługującym i chorym. Mną niegodnym posługuj się tam, gdzie chcesz i jak chcesz.

Dodaj komentarz