Krzyk niewinnych

Gdy mędrcy się oddalili, oto anioł Pański ukazał się Józefowi we śnie i rzekł: «Wstań, weź Dziecię i Jego Matkę i uchodź do Egiptu; pozostań tam, aż ci powiem; bo Herod będzie szukał Dziecięcia, aby Je zgładzić». On wstał, wziął w nocy Dziecię i Jego Matkę i udał się do Egiptu; tam pozostał aż do śmierci Heroda. Tak miało się spełnić słowo, które Pan powiedział przez Proroka: «Z Egiptu wezwałem Syna mego».

Wtedy Herod, widząc, że go mędrcy zawiedli, wpadł w straszny gniew. Posłał oprawców do Betlejem i całej okolicy i kazał pozabijać wszystkich chłopców w wieku do lat dwóch, stosownie do czasu, o którym się dowiedział od mędrców. Wtedy spełniły się słowa proroka Jeremiasza: «Krzyk usłyszano w Rama, płacz i jęk wielki. Rachel opłakuje swe dzieci i nie chce utulić się w żalu, bo ich już nie ma». Mt 2, 13-18

Ile krzyku usłyszał świat przez koronawirusa od początku pandemii? Od początku pandemii wirus przyczynił się do śmierci ponad 5 milionów ludzi na świecie. Ile krzyku w tym czasie usłyszał świat przez mordowanie dzieci w łonie kobiet? Rocznie zabija się około 42 miliony nienarodzonych dzieci! Czyli wirus pochłonął 8 razy mniej istnień, a KRZYCZY SIĘ O NIM W MEDIACH miliony razy więcej niż o ABORCJI BEZBRONNYCH OSÓB!

Gdzie jest w mediach KRZYK NIEWINNYCH? Gdzie są prawdziwe wypowiedzi o skutkach poaborcyjnych? Kto mówi i pisze o tym strasznym procederze (w białych rękawiczkach przez prawną pogańską legalizację)? Czy ludzie myślą, że Bóg nie słyszy tego krzyku i nie przyjdzie sprawiedliwość Boża (jak nie w życiu to po śmierci)?

Gdyby ktoś w tym temacie miał jeszcze zatwardziały kark, to niech przeczyta, co napisał św. Bernard w swoim komentarzu do rzezi niewiniątek:

Ta skarga doszła do Boga. Rozlana krew niemowlątek wołała o pomstę do Nieba. Bóg sprawiedliwy wysłuchał wołania. Koniec Heroda był straszny. Okropna choroba, która jak piekielny ogień paliła jego wnętrzności, zapowiadała mu rychły koniec. Nienasycony głód i nieugaszone pragnienie zwiększało jego męki. Im więcej jadł i pił, tym piekielniejsze czuł bóle. Nogi mu opuchły, skóra popękała, obrzydliwe robactwo toczyło jego ciało, a wstrętne wrzody zarażały powietrze. Okropniej dokuczały mu wyrzuty sumienia. Leżał tedy jak nędzny Łazarz, opuszczony i znienawidzony przez wszystkich, żywy obraz potępienia. A gdy skonał, nikt po nim nie zapłakał; tylko klątwy i złorzeczenia towarzyszyły mu do grobu.

Gdyby tak chociaż kilka procent czasu medialnego, który jest poświęcony pandemii, było dane prawdzie o aborcji, to uratowałoby się MILIONY NIEWINNYCH OSÓB! Obudź się biedny świecie! Obudź się człowieku, który przez swoje krwawe decyzję przyczyniasz się do zabijania niewinnych! Obudź się bierny i głuchy chrześcijaninie! Proś o odwagę mówienia prawdy. Stań po stronie bezbronnych.

Najmilsi: Nowina, którą usłyszeliśmy od Jezusa Chrystusa i którą wam głosimy, jest taka: Bóg jest światłością, a nie ma w Nim żadnej ciemności. Jeżeli mówimy, że mamy z Nim współuczestnictwo, a chodzimy w ciemności, kłamiemy i nie postępujemy zgodnie z prawdą. Jeżeli zaś chodzimy w światłości, tak jak On sam trwa w światłości, to mamy jedni z drugimi współuczestnictwo, a krew Jezusa, Syna Jego, oczyszcza nas z wszelkiego grzechu.

Jeśli mówimy, że nie mamy grzechu, to samych siebie oszukujemy i nie ma w nas prawdy. Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, Bóg jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, czynimy Go kłamcą i nie ma w nas Jego nauki.

Dzieci moje, piszę wam to dlatego, żebyście nie grzeszyli. Jeśliby nawet ktoś zgrzeszył, mamy Rzecznika wobec Ojca – Jezusa Chrystusa sprawiedliwego. On bowiem jest ofiarą przebłagalną za nasze grzechy, i nie tylko za nasze, lecz również za grzechy całego świata. 1 J 1, 5 – 2, 2

Jezus stał się OFIARĄ PRZEBŁAGALNĄ ZA NASZE GRZECHY – ZA GRZECHY CAŁEGO ŚWIATA, za wszystkie aborcje, zabójstwa, kłamstwa, profanacje itd. Ileż On wziął na Siebie? Ile bólu i ran Ty Mu dołożyłeś? A mimo to On nadal kocha Cię. Pragnie wybaczyć Ci i pomóc żyć w Jego światłości, aby ciemność już nie ogarniała Twego serca. WRÓĆ DO JEZUSA ZE SKRUSZONYM SERCEM. POKUTUJ ZA GRZECHY. ON JEST TWOIM RZECZNIKIEM PRZED OJCEM. NIE LĘKAJ SIĘ.

Nasza pomoc w imieniu Pana,
który stworzył niebo i ziemię. Ps 124, 8

Panie Jezu, Ty tak pięknie stworzyłeś świat, a my tak często niszczymy go i sprawiamy, że dochodzi do Ciebie krzyk bólu. Ratuj nas Panie! Przyjdź z łaską opamiętania dla każdego serca. Pomóż nam Jezu odważnie mówić prawdę na temat zabijania nienarodzonych, aby uratować jak najwięcej istnień. Pobudź do skruchy ludzi mediów i medycyny, aby przejęli się tym tematem i zrobili, co jest w ich mocy dla ratowania najbardziej bezbronnych.
Maryjo, kochana Mamo, weź w swą opiekę wszystkie dzieciątka w łonach matek. Chroń je przed współczesnymi Herodami. Pomóż także tym, którzy w skrusze serca żałują za zabicie swoich i nie swoich (ale zawsze Bożych) dzieciątek.
Św. Józefie, proszę, uproś u Boga opamiętanie nieodpowiedzialnym mężczyznom, którzy zamiast ratować bezbronnych, pierwsi egoistycznie prowadzą je na zabicie.
BOŻE ZLITUJ SIĘ NAD NAMI!

Wszystkim czytającym ten wpis NIECH BŁOGOSŁAWI BÓG WSZECHMOGĄCY OJCIEC I SYN + I DUCH ŚWIĘTY.

Wypowiedzi kobiet z załączników dadzą wiele do myślenia:

oraz

Dodaj komentarz