Film, który przenosi do nieba

„Pan jest dobry dla wszystkich,
a Jego miłosierdzie nad wszystkim, co stworzył.
Królestwo Twoje królestwem wszystkich wieków,
przez wszystkie pokolenia Twoje panowanie.
Pan podtrzymuje wszystkich, którzy upadają,
i podnosi wszystkich zgnębionych.
Pan jest sprawiedliwy na wszystkich swych drogach
i łaskawy we wszystkich swoich dziełach.
Pan jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają,
wszystkich wzywających Go szczerze.” Ps 145, 9. 13-14. 17-18

Ze wzruszeniem piszę ten bonusowy wpis. Zachwalany przez wielu ludzi film pt. ,,Chata” sprawił, że przez kilka ładnych chwil byłem w niebie. Oddaje chwałę Bogu za to, że daje ludziom talenty do tak pozytywnych dzieł.
Jeśli masz problem ze zrozumieniem Boga, ludzi, świata, cierpienia, miłości, przebaczenia, to musisz koniecznie zobaczyć ten film! Głęboko wierzę, że wiele osób zostanie przemienionych podczas oglądania tego dzieła.
Panie, daj ludziom jeszcze więcej odwagi do pokazywania Twojej miłości w kinach i teatrach. Błogosław aktorom, którzy pragną promować Twoje wartości!

5 Replies to “Film, który przenosi do nieba”

  1. Byłam na filmie i w sumie jedynie scena sądu dała mi do myślenia.A ogólnie po filmie wyszłam strapiona,ponieważ miałam nadzieję,że jeśli jest się blisko Boga ,w relacji z Nim,to jesteśmy w jakiś sposób chronieni przed takimi tragediami.Przynajmiej ostrzegani byśmy mogli się przygotować na próbę.A z tego filmu wynika,że nie 🙁 I psalm 91 ,który ostatnio mnie zbudował,nagle okazuje się być fikcją ? Nie rozumiem.

  2. Czyli bardziej w kontekście duchowym mamy odczytać te słowa psalmu..Tak pytam,ponieważ oglądałam na necie odcinek : Dotyk Boga ,psalm 91.I tam przytoczono niesamowite świadectwa ,gdzie Bóg np.ocalił całą armię,która brała udział w wojnie.Dowódca tej armii nakazał każdemu żołnierzowi nauczyć się psalmu 91 na pamięć,czy był wierzący czy nie.Chciałabym uwierzyć słowu Boga tak na 100% ,ale wpierw trzeba je zrozumieć.

Dodaj komentarz