Z Nią jesteś naprawdę bezpieczny

Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie. J 19, 26-27

Stań dzisiaj pod krzyżem Jezusa obok Maryi. Usłysz słowa: oto Matka Twoja. Weź Ją do swojego serca. Wypełnij ostatnią wolę Chrystusa. On dobrze wiedział, że będziesz potrzebował Maryi. Ona potrafi nie tylko ochronić i uprosić każdą łaskę. Ta największa z matek najlepiej zna nasze serca i wie jak pocieszyć i podnieś z upadku. To przy Niej można uczyć się nadziei i bezgranicznego zaufania. Powierz się dzisiaj Maryi. Tak czyni nasz kochany Polski Naród już od setek lat. Bądź prawdziwą i budującą częścią naszej Ojczyzny. Trwaj mocno przy Chrystusie i Maryi i nie wstydź się nigdy wiary – bo to nasza największa wartość, którą wyróżniamy się spośród krajów całego świata. Bądź dumny ze swojego narodu i mów o nim dobrze. Powierz dzisiaj Maryi Polskę, swoją rodzinę i samego siebie. Z Nią jesteś naprawdę bezpieczny.

Twoja ufność nie zatrze się aż na wieki w sercach ludzkich wspominających moc Boga. Jdt 13, 19

Maryjo, Ty zaufałaś do końca. Dziękuję Ci za Twoje królowanie nad naszą Ojczyzną i nad każdym człowiekiem. Dziękuję za Twój matczyny płaszcz, którym otaczasz nas i chronisz. Prowadź nas do twojego Syna, abyśmy mogli uwielbiać Go razem z Tobą na wieki.
Dzisiejsze załączniki pomogą Ci jeszcze bardziej zaufać;

oraz

Dodaj komentarz