Pokonaj swoje ograniczenia

Bracia: Dzięki Chrystusowi taką ufność w Bogu pokładamy. Nie żebyśmy uważali, że jesteśmy w stanie pomyśleć coś sami z siebie, lecz wiemy, że ta możność nasza jest z Boga. 2 Kor 3, 4-5

Po raz kolejny siadam przed komputerem i próbuję pisać zgodnie z wolą Bożą… Proszę o, abym mógł pokornie głosić Jego Słowo… Wiem, że bez Jego łaski i modlitwy konkretnych ludzi nie pisałbym teraz… Po prostu nie miałbym odwagi… Wierzę, że to dzieło zaczęło się od Niego i dzięki Niemu nadal trwa… Proszę Go codziennie, aby to On dawał światło w moim sercu i prowadził mój umysł…
Wiem, że podobnie jest ze wszystkimi innymi codziennymi obowiązkami, do których czerpię siłę od Niego… Doskonale opisuje to św. Paweł:

Albowiem to Bóg jest w was sprawcą i chcenia, i działania zgodnie z Jego wolą. Flp 2, 13

Jeżeli nie czujesz chęci i zapału do życia, pracy i obowiązków – to zacznij prosić Go z całych sił, aby poruszył Twoje serce i wyrwał je z pustki lenistwa! To jest możliwe! Uwierz tylko!
Dziękuję Ci dzisiaj Panie za codzienny zapał i chęci! Ty jesteś moją pierwszą i ostatnią motywacją! Pragnę czynić wszystko na Twoją chwałę!
Polecam zwiastun, który rozpala serce i daje duchowego kopa:

Dodaj komentarz