Obiecane cuda

Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. Mt 18, 19-20

Czy wierzysz w powyższą obietnicę Jezusa? Czy dostrzegasz w swoim życiu wielką hojność Boga Ojca? Przecież Syn Boży nie kłamie. On sam jest pełnią prawdy. Co zatem sprawia, że w Twoim sercu rodzą się czasami zwątpienia w Jego słowa? Czy one są naprawdę aż tak bardzo nierealne?

Wczoraj miałem okazję posłuchać świeckiego, młodego człowieka (Marcina Zielińskiego), który tak mocno i heroicznie zaufał obietnicy Jezusa Chrystusa, że widział już mnóstwo cudów, które Pan uczynił przez jego słabe ręce i mocną wiarę. Ten chłopak 5 lat praktycznie żebrał o cuda. Modlił się za ludzi i cały czas był zawiedziony. Wył z bólu wieczorami, krzyczał i płakał. Pytał Boga, dlaczego po raz kolejny zrobił z siebie idiotę, gdy w imię Jezusa chciał uzdrawiać, a nic się nie działo.

Mimo to nie poddawał się, ponieważ Bóg jest wierny swoim obietnicom. Dzisiaj w jego życiu dokonuje się prawdziwa rewolucja. Jako absolwent AWFu niesie Ewangelię wielu ludziom i dzieli się cudami uzdrowienia, które Pan Bóg zaczął dokonywać poprzez jego pokorną modlitwę. Ludzie zaczynają widzieć i słyszeć. Nowotwory znikają. Kręgosłupy są nagle zdrowe. Gdy słuchałem tych potwierdzonych znaków, pomyślałem sobie: Panie Twoja moc jest ogromna, Ty jeszcze bardziej chcesz objawiać swoją chwałę przez uzdrawianie chorych i zbolałych ludzi. Niech szerzy się Twoje Królestwo na ziemi.

Wracając do Ewangelii – znajdź bratnią duszę. Może to być mąż, żona, dziecko, przyjaciel i zacznijcie modlić się zgodnie w jakiejś intencji. Jezus obiecał mi i Tobie, że Jego Ojciec spełni tę prośbę, jeśli tylko będzie zgodna z Jego wolą. Proś o dobro i wierz z całą siłą. Ufaj, że będziesz czekał krócej niż Marcin. Jednego trzymaj się całym sercem – PAN JEST WIERNY W SWOICH OBIETNICACH! Zaufaj Mu całym sercem i bądź wytrwały.

Przyjdźcie, radośnie śpiewajmy Panu,
wznośmy okrzyki ku chwale Opoki naszego zbawienia.
Stańmy przed obliczem Jego z uwielbieniem,
z weselem śpiewajmy Mu pieśni. Ps 95, 1-2

Panie, uwielbiam Cię za Twoje obietnice. Proszę Cię o łaskę jedności na modlitwie, abym mógł z moimi bliźnimi zanosić do Ciebie pełne wiary i ufności prośby, które będziesz mógł spełniać dla Twojej chwały.
Niech Twoje Królestwo, moc i potęga objawią się przed ludźmi jeszcze bardziej, aby nawrócili się do Ciebie i pokochali Cię całym sercem.

Polecam dzisiaj kilka nagrań Marcina. Tego gościa można słuchać i słuchać;

oraz

One Reply to “Obiecane cuda”

Dodaj komentarz