Lata na uwięzi

Jezus nauczał w szabat w jednej z synagog. A była tam kobieta, która od osiemnastu lat miała ducha niemocy: była pochylona i w żaden sposób nie mogła się wyprostować. Gdy Jezus ją zobaczył, przywołał ją i rzekł do niej: «Niewiasto, jesteś wolna od swej niemocy». Położył na nią ręce, a natychmiast wyprostowała się i chwaliła Boga. Lecz przełożony synagogi, oburzony tym, że Jezus uzdrowił w szabat, rzekł do ludu: «Jest sześć dni, w które należy pracować. W te więc przychodźcie i leczcie się, a nie w dzień szabatu!»

Pan mu odpowiedział: «Obłudnicy, czyż każdy z was nie odwiązuje w szabat wołu lub osła od żłobu i nie prowadzi, by go napoić? A owej córki Abrahama, którą Szatan osiemnaście lat trzymał na uwięzi, czy nie należało uwolnić od tych więzów w dzień szabatu?» Na te słowa wstyd ogarnął wszystkich Jego przeciwników, a lud cały cieszył się ze wszystkich wspaniałych czynów, dokonywanych przez Niego. Łk 13, 10-17

Czy jesteś jeszcze pochylony i nie możesz wyprostować się przez grzech? Na jakiej uwięzi trzyma Cię Szatan? Nazwij to. Może to być: pycha, nieczystość, egoizm, lenistwo, nieumiarkowanie, zazdrość itd. Czy chcesz być uwolniony? Może powiesz, że tyle razy spowiadałeś się, modliłeś i nie było efektu. Może nawet straciłeś nadzieję po latach udręki.

Pewnie jeszcze jednego nie robiłeś. Zacznij po kolei wyrzekać się W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA poszczególnych grzechów, a potem idź do kapłana WYSPOWIADAJ SIĘ SZCZERZE Z CAŁEGO ŻYCIA i poproś, aby oddalił od Ciebie demony, które kuszą Cię do konkretnych grzechów. Jeżeli powie, że nie zna się na tym, to kup mu książkę pt. ,,Posługa uwalniania” wydaną przez Komisję Doktrynalną Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej, która czarno na białym pokazuje wszystko. Każdy kapłan otrzymał od Boga wielki dar w walce z Szatanem. Potrzeba tylko uświadomienia i wiary.

Jesteśmy, bracia, dłużnikami, ale nie ciała, byśmy żyć mieli według ciała. Bo jeżeli będziecie żyli według ciała, czeka was śmierć. Jeżeli zaś przy pomocy Ducha zadawać będziecie śmierć popędom ciała – będziecie żyli. Albowiem wszyscy ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi. Nie otrzymaliście przecież ducha niewoli, by się znowu pogrążyć w bojaźni, ale otrzymaliście Ducha przybrania za synów, w którym możemy wołać: «Abba, Ojcze!» Sam Duch wspiera swym świadectwem naszego ducha, że jesteśmy dziećmi Bożymi. Jeżeli zaś jesteśmy dziećmi, to i dziedzicami: dziedzicami Boga, a współdziedzicami Chrystusa; skoro wspólnie z Nim cierpimy, to po to, by wspólnie mieć udział w chwale. Rz 8, 12-17

Jezu Chryste, jesteśmy dłużnikami Twymi. Dziękuję za każde uwolnienie z sideł zła, którego byłem świadkiem. Wiem, że będzie ich jeszcze więcej, bo Ty pragniesz ratować każdego. Żeby tylko ludzie chcieli tego ratunku i prawdziwej wolności dzieci Bożych. Jezu ratuj biedne zniewolone serca.
Maryjo, kochana Mamo, uproś łaskę wolności tym, którzy wpadli w sidła Szatana. Proszę, wstawiaj się także za kapłanami, aby nie lękali się posługi uwalniania. Niech uwierzą, że otrzymali niezwykłą misję ratowania dusz w imię Jezusa Chrystusa.

Bóg wstaje i rozpraszają się Jego wrogowie,
pierzchają przed Jego obliczem ci, którzy Go nienawidzą.
Bóg nasz jest Bogiem, który wyzwala,
Pan ratuje nas od śmierci. Ps 68, 2. 21

BOŻE, TWOJA MOC MIAŻDŻY KAŻDE ZŁO. PRZYMNÓŻ NAM WIARY!

Wszystkim czytającym ten wpis NIECH BŁOGOSŁAWI BÓG WSZECHMOGĄCY OJCIEC I SYN + I DUCH ŚWIĘTY.

Polecam mocne załączniki:

oraz

Dodaj komentarz