Jezus Zmartwychwstał, a Ty?

Biegli obydwaj razem, lecz ów drugi uczeń wyprzedził Piotra i przybył pierwszy do grobu. A kiedy się nachylił, zobaczył leżące płótna, jednakże nie wszedł do środka. Nadszedł potem także Szymon Piotr, idący za nim. Wszedł on do wnętrza grobu i ujrzał leżące płótna oraz chustę, która była na Jego głowie, leżącą nie razem z płótnami, ale oddzielnie zwiniętą w jednym miejscu. Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył. J 20, 4-8

Biec, biec, biec, aby zobaczyć i uwierzyć. Jakże inny jest ten bieg od tego światowego pędu za marnością. Umrzeć dla tego, co jest światowe, by zmartwychwstać. Jezus Zmartwychwstał, a Ty?

Bracia: Jeśli razem z Chrystusem powstaliście z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus, zasiadający po prawicy Boga. Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. Gdy się ukaże Chrystus, nasze Życie, wtedy i wy razem z Nim ukażecie się w chwale. Kol 3, 1-4

Wieść życie ukryte z Tobą Jezu Chryste i kiedyś ukazać się w chwale, pozwól mi Panie.

Nie umrę, ale żyć będę
i głosić dzieła Pana. Ps 118, 17

Kochany, Zmartwychwstały Jezu, polecam Ci dzisiaj wszystkich czytających ten wpis. Błogosław im i pozwól poczuć Twoją zwycięską prawicę. Podnieś ich z tego, co przytłacza serce i dusze. Daj głęboką wolność i prawdziwe duchowe zmartwychwstanie.

Maryjo, kochana Mamo, wychwalająca Boga za TIUMF SYNA, proszę, wstawiaj się za tymi, którzy jeszcze nie otworzyli się na łaskę Twego Syna.

Wszystkim czytającym ten wpis NIECH BŁOGOSŁAWI BÓG WSZECHMOGĄCY OJCIEC I SYN + I DUCH ŚWIĘTY.

Polecam dzisiaj załącznik z prawdziwą głębią:

Dodaj komentarz