Głód w całym kraju

Kiedy Jezus przyszedł do Nazaretu, przemówił do ludu w synagodze:«Zaprawdę, powiadam wam: Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie. Naprawdę mówię wam: Wiele wdów było w Izraelu za czasów Eliasza, kiedy niebo pozostawało zamknięte przez trzy lata i sześć miesięcy, tak że wielki głód panował w całym kraju; a Eliasz do żadnej z nich nie został posłany, tylko do owej wdowy w Sarepcie Sydońskiej. I wielu trędowatych było w Izraelu za proroka Elizeusza, a żaden z nich nie został oczyszczony, tylko Syryjczyk Naaman».

Na te słowa wszyscy w synagodze unieśli się gniewem. Porwawszy się z miejsc, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na urwisko góry, na której zbudowane było ich miasto, aby Go strącić. On jednak, przeszedłszy pośród nich, oddalił się. Łk 4, 24-30

Marzy mi się w całym kraju, a nawet w świecie głęboki GŁÓD BOGA. Oby tak wszyscy ludzie zwrócili swoje serca do Pana, który jako jedyny jest w stanie nakarmić prawdziwą miłością i pokojem. Czy tak się kiedyś stanie? Czy ludzie otworzą oczy i dostrzegą Źródło Miłości? Jest na to kolejna szansa w naszym kraju. Ruszyła inicjatywa ADORACJA BEC GRANIC https://adoracjabezgranic.pl/  zainicjowana przez ewangelizatorów z Fundacji Solo Dios Basta. Gorąco zachęcam wszystkie parafie do udziału!

Nie może być tak, że w tak trudnym czasie tylko jakaś ,,jedna wdowa” albo ,,Naaman” otrzymają łaskę. Bóg naprawdę chce ratować serca wszystkich. Jeśli jednak Jezus nadal będzie strącany i spychany na dalszy plan, to może szybko spełnić się wizja plag z Apokalipsy. Zaskakujące jest to, że mimo 6 plag, ludzie nadal będą zatwardziali;

A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, tak by nie wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić. Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży. Ap 9, 20-21

Wróćmy do pozytywnego przykładu doświadczenia łaski Bożej, za którym warto iść;

Więc Naaman przyjechał swymi końmi i swoim powozem, i stanął przed drzwiami domu Elizeusza. Elizeusz zaś kazał mu przez posłańca powiedzieć: «Idź, obmyj się siedem razy w Jordanie, a ciało twoje będzie takie jak poprzednio i staniesz się czysty!» Odszedł więc Naaman i zanurzył się siedem razy w Jordanie, według słowa męża Bożego, a ciało jego na powrót stało się jak ciało małego chłopca i został oczyszczony. Wtedy wrócił do męża Bożego z całym orszakiem, wszedł i stanął przed nim, mówiąc: «Oto przekonałem się, że na całej ziemi nie ma Boga poza Izraelem!» 2 Krl 5, 9-10. 14-15a

Zapragnij oczyszczenia ze swojego wewnętrznego trądu. Najpierw zobacz swoje nieczystości. Spójrz w głąb serca. Proś Ducha Świętego o dostrzeżenie wszystkich swoich grzechów, brudów i niedoskonałości. Idź do zdroju Bożego miłosierdzia w konfesjonale i wychwalaj jedynego Boga za wielką łaskę oczyszczenia Cię.

Jak łania pragnie wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie Ciebie, Boże.
Dusza moja Boga pragnie, Boga żywego,
kiedyż więc przyjdę i ujrzę oblicze Boże?
I przystąpię do ołtarza Bożego,
do Boga, który jest moim weselem i radością.
Ps 42, 2-3; Ps 43, 4

Zapragnij zaczerpnąć z najczystszego źródła łaski. Przecież moja i Twoja dusza ma tego samego Stwórcę i te same najgłębsze pragnienia. Przystąp ze skruchą do spowiedzi, a potem z wielką radością i miłością do ołtarza Bożego po Ciało Chrystusa. Bądź wolny od wszelkich nieczystości i lęków. Żyj w pokoju Chrystusa!

Boże, kochany Ojcze, Ty tak bardzo kochasz swoje dzieci i wciąż cierpliwie czekasz na nasz powrót. Błogosław inicjatywę ADORACJA BEZ GRANIC. Niech z Polski zabłyśnie Twoje światło na cały świat. Ratuj nas Boże i odmień oblicze Ziemi!
Maryjo, Królowo Świata, uproś u Twego Syna ratunek dla wszystkich ludzi na ziemi. Niech zegną się kolana i skruszą twarde karki. Niech Trójca Święta będzie uwielbiona.
Św. Józefie, proszę, działaj w niebie ze świętymi. Pomóżcie biednemu zagubionemu światu, który już za bardzo pogrążył się w ciemności grzechu.

Wszystkim czytającym ten wpis NIECH BŁOGOSŁAWI BÓG WSZECHMOGĄCY OJCIEC I SYN + I DUCH ŚWIĘTY.

Dzisiejszy załącznik przeniesie Cię przed samo Oblicze Jezusa Chrystusa;

Dodaj komentarz