WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ najlepszym blogiem tematycznym na Radomskim Plebiscycie Blogowym

Pragnę z radością oznajmić, że blog Wypłyń na głębię został uznany najlepszym blogiem w kategorii blog tematyczny na Radomskim Plebiscycie Blogowym. To pierwsze takie wyróżnienie. Dziękuję wspaniałym organizatorom, jurorom i blogerom biorącym udział w plebiscycie. Cieszy mnie taka integracja i motywacja Radomskiej Blogosfery. Brawo Honorata! Ujęły mnie także słowa jednego ze sponsorów, który powiedział, że podziwia ludzi z pasją i uwielbia ich słuchać. I o to chodzi! Wielkie TAK DLA PASJI! Dla mnie pasją jest Bóg. I cieszę się, że ktoś  to zauważył.
Szczególne podziękowanie należy się tym, którzy codzienne karmią się Bożym Słowem i moją skromną i nieudolną interpretacją. Tak naprawdę to największym sukcesem jest dla mnie codzienne klękanie przed tym słowem. Mam nadzieję, że Wasze wypływanie na głębię z Jezusem jest równie piękne. A jeśli ja mogę się do tego choć trochę przyczynić, to jestem tym bardziej szczęśliwy. Wspomnę jeszcze trzy motywatorki, które sprawiły, że blog funkcjonuje, ma wielki zasięg i wziął udział w plebiscycie. Dziękuję Esterze za modlitwę, Małgorzacie Gut za wsparcie w budowaniu zasięgu bloga oraz Anecie Wygonnej za zachętę do pokazania bloga szerszej grupie odbiorców.
Więcej na www.radomskiplebiscytblogowy.pl

Fot. Zbigniew Biel, któremu także bardzo dziękuję!

8 Replies to “WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ najlepszym blogiem tematycznym na Radomskim Plebiscycie Blogowym”

  1. W pełni zasłużona nagroda! Przyznam, że dopiero nadrabiam, bo nie zdążyłam dokładnie zapoznać się z księdza blogiem przed galą i jestem pod ogromnym wrażeniem. Przepiękne miejsce w sieci, jedyne w swoim rodzaju 🙂

  2. Ksieze Danielu Wielkie gratulacje.Ja osobiście codziennie czekam na piękne rozważania Słowa Bożego a jestem już starsza panią A załączniki są dobrane rewelacyjnie.

Dodaj komentarz