W imię Prawdy! C. D. 15

28 czerwca 2023 roku – środa (jedenasty dzień po pobiciu)

Tego dnia wysłałem następujące pisma:

1) Zawiadomienie do Sądu Kościelnego Diecezji Radomskiej w sprawie prześladowcy nr 2.
2) Zawiadomienie do Sądu Metropolitalnego w Krakowie w sprawie prześladowcy nr 2.
3) Prośbę o interwencję do proboszcza prześladowcy nr 2.
4) Prośbę do pasterza o udzielenie ważnych dla mnie informacji dotyczących mojej sprawy.

Tego dnia na porannej Mszy świętej pojawiła się myśl, aby podczas wieczornej konferencji wygłosić całą prawdę na temat nękania mnie przez prześladowcę nr 2 oraz jego wspólników w prześladowaniu mnie. Konferencja miała być dalszym ciągiem z encykliki Veritatis Splendor (Blask Prawdy). Na ten konkretny dzień konferencji wypadał tytuł SUMIENIE A PRAWDA. Pomyślałem, że doskonale ten tytuł wpisuje się w to, co chcę wygłosić i św. Jan Paweł II nie obrazi się, że ogłoszę prawdę w trosce o Jezusa w Najświętszym Sakramencie, kapłaństwo i zaprzestanie zgorszenia.

Link do konferencji z tego dnia: https://rumble.com/v2ww474-sumienie-a-prawda.html

29 czerwca 2023 roku – czwartek (dwunasty dzień po pobiciu)

Usunięto wszystkie moje kazania i konferencje na stronie www.adoracja.pl bez podania przyczyny. Administrator przeniósł kazania pozostałych księży na stronę: www.adoracja.pl/video/ Wiele osób było oburzonych i zaczęło pisać maile do Fundacji Płomień Eucharystyczny. Podobno nie otrzymali odpowiedzi.

 Może kiedyś przyjdzie czas na publiczne przeproszenie za takie traktowanie kapelana Kaplicy Wieczystej Adoracji oraz ludzi, którzy chcieli i mieli prawo słuchać moich kazań.

Ciąg dalszy nastąpi…

Dodaj komentarz