Bat na szatana

Wtedy rzekł do nich: «Widziałem Szatana, który spadł z nieba jak błyskawica. Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach, i po całej potędze przeciwnika, a nic wam nie zaszkodzi. Jednakże nie z tego się cieszcie, że duchy się wam poddają, lecz cieszcie się, że wasze imiona zapisane są w niebie». Łk 10, 18-20

Zaczął się miesiąc, w którym szatan nie może za bardzo poszaleć… Bierzemy różańce do ręki i walczymy o Królestwo Boże… Słyszałem kiedyś w jednym świadectwie, że różaniec jest batem na szatana… Jeszcze ktoś inny mówił, że różaniec działa na demony jak bomba atomowa… Nie wiem, czy to zmobilizuje Cię do modlitwy… Ja natomiast jestem pewien, że z różańca płynie niesamowita siła i ochrona… Wzbudź w sobie dzisiaj intencje na cały miesiąc… Zawalcz o dobro w swoim życiu, rodzinie, pracy, szkole, a także Ojczyźnie… W sposób szczególny niech będzie bliskie Twojemu sercu dobro naszego kraju… W tej chwili odgrywa się największa batalia o ochronę życia ludzkiego od poczęcia… Przeciwnicy prawdy wymyślają protesty, które mają wymusić pozostawienie kompromisu aborcyjnego… Jest naprawdę wielka szansa, aby Polska dała przykład światu poprzez ochronę świętego daru życia ludzkiego. Zatem szturmujmy niebo i prośmy Boga o prawe sumienia i odwagę dla ludzi decydujących o ludzkich istnieniach.
Maryjo, Tobie zawierzam w tym miesiącu moją Ojczyznę oraz wszystkich odpowiedzialnych za nią… Uproś im u Boga łaskę męstwa, aby stanęli po stronie prawdy i życia!
Zachęcam także do wzięcia udziału w modlitewnym Białym proteście:

https://www.facebook.com/events/1582190075417229

Dzisiaj polecam piękne słowa o różańcu:

oraz nagranie, w którym szatan mówi, dlaczego boi się różańca:

Dodaj komentarz