Zobacz cuda i podziękuj

Jezus powiedział: „Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno by się nawróciły, siedząc we włosiennicy i w popiele. Łk 10, 13

Biada nam, jeśli nie będziemy odczytywać cudów, które Bóg dokonuje w naszym życiu! Pierwszym cudem  jest stworzenie Ciebie i świata, który Cię otacza. Kolejnym cudem jest każdy nowy dzień, który jest pełen wyzwań i możliwości do działania. Cudem jest każda Eucharystia – podczas której wielki Bóg staje się dla nas tak bliski.

Długo by  wymieniać wszystkie cuda, których Bóg dokonał w moim życiu. Żałuję tylko, że tak późno zacząłem je widzieć. Dziękuję Panu za nowy wzrok, dzięki któremu patrzę oczyma wiary na moje życie. Dzięki temu każdy dzień jest cudem, który zawiera wiele niezwykłych chwil!

Oddaj swój wzrok Jezusowi i poproś o światłe oczy i serce!

Panie, dziękuję za wszystkie cuda, które uczyniłeś w moim życiu. Przepraszam, że dziękuję za nie tak późno. Wiem, że wiele mi umknęło. Mimo to, ufam Tobie i wiem,  że zobaczę jeszcze więcej dobra niż do tej pory. Chwała Tobie Panie za każdy codzienny przejaw Twojej miłości.

oraz

 

Dodaj komentarz